Dekorativo

Jsme internetový obchod Dekorativo.cz s originálními a netradičními dekoracemi pro ty, co chtějí pořádat svatby či oslavy jinak – po svém. Sortiment pro vás vybíráme srdcem a v tempu dnešní doby.

Neustále jej pro vás rozšiřujeme, neboť vždy něco krásného najdeme.

Většinu sortimentu držíme skladem, ale někdy musíme zboží i objednávat dle vaší poptávky, proto pečlivě sledujte uvedenou dostupnost u produktu.

Více se dozvíte níže.

Jmenuji se Karolina (ve znamení ryb - která si pluje svým světem za svými sny), která stojí za e-shopem Dekorativo.cz.


Vše začalo v roce 2016, kdy se v mojí hlavě zrodil nápad mít jednou svůj vlastní e-shop, který by dělal nejenom mě radost. Vždy jsem hledala pro různé příležitosti dekorace a přišlo mi vše často neoriginální a to byl můj hnací motor vytvořit něco co jinde nenajdu.

Tento sen jsem si o pár let později splnila a letos v lednu oslavilo Dekorativo 3. roky na trhu.
Miluji krásné momenty, překvapení a zážitky, oslavy a výjimečné události. Největší odměnou je pro mě Vaše spokojenost, úsměv a dojetí. Rodina je základ života a moc pro mě znamená. S ní se pojí spousta důležitých okamžiků a mým cílem je udělat je spolu s produkty ještě krásnějšími a nezapomenutelnými.

Ať už jste budoucí nevěsta, ženich, svatební dodavatel, oslavenec, milovník originálních a netradičních věcí nebo jen náhodný kolemjdoucí, doufám, že si zde najdete něco, co udělá váš den krásnější!

Děkuji za návštěvu a podporu Dekorativo.czVěřím, že můj pečlivý výběr netradičních dekorací, doplňků a dárků vám pomohou, aby vaše oslava, rozlučka, narození miminka nebo svatba byla opravdu nezapomenutelným zážitkem.

Veškeré novinky můžete sledovat na FacebookuInstagramu.

Děkujeme, že vytváříte krásnou atmosféru společně s námi!

Karolina a TEAM Dekorativo